دکتر محمد علی جلیلی

دکتر جلیلی

دکتر محمد علی جلیلی

 

در حال حاضر در کلینیک اوزون تراپی به عنوان متخصص درمان دردهای مفاصل زانو ، کمر  ، شانه ، فوق تخصص ارتوپد با ۶ سال تجربه موفق در درمانهای دردهای زانو و شانه را دارا می باشد.

دکتر محمد علی جلیلی در کلینیک به آذین مشغول درمان درد بدون عمل جراحی می باشد وی با سالها سابقه در درمان درد و با بهره گیری از جدیدترین متدهای درمان برای جامعه پزشکی ایران در جهان افتخار آفرین بوده است. اگر مطالب سایت را به دقت بخوانید و فیلم های ضبط شده دکتر محمد علی جلیلی در سایت قرار داده شده است ، تماشا کنید به اطلاعات بسیار مهم و مفید و آموزنده در مورد درمان بهره مند می شوید.

دکتر محمد علی جلیلی در آخرین حضور خود در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برنامه یک فنجان سلامت که از شبکه دو سیما  17 / 10 / 97 ساعت ۱۱ پخش گردید به صورت تخصصی در زمینه اوزون تراپی و درمان دردهای کتف و درمان دردهای شانه درمان دردهای زانو درمان خار پاشنه صحبت کردند که متن این مصاحبه در وبسایت قرار گرفته است.

لذا شما بیمار عزیز می توانید از جدیدترین روش درمان درد به روش تزریق اوزون بهره‌مند شوید این تزریق در کلینیک به آذین و زیر نظر متخصص ارتوپد به نام آقای دکتر محمد علی جلیلی صورت میگیرد.

 

سوالهای زیادی که از دکتر پرسیده شده است به اختصار در اینجا به بیان آن می پردازیم:

آقای دکتر محمد علی جلیلی اوزون تراپی چیست ؟

ادامه دارد